خانم محترم 14+ !! :(

حالیمه چی کار داره می کنه. به روی خودم نمیارم و از کنارش بی تفاوت رد می شوم. سرعتش را هم قدم من می کند و شیشه ی سمت کمک را میدهد پایین و می گوید : خانوم محترم کجا تشریف می برید؟

جواب نمی دهم. نیشش را تا بناگوش باز می کند و باز می گوید: خانوم عزیز ، بنده همه جوره در خدمت شما هستم.

با صدای سگی که اماده پاچه گرفتن است میگم که مزاحم نشه ، اما خوب حالیش نیست.لابد فکر می کند دارم "ناز" می کنم. نیش ترمزی می زند و همانطور در حال رانندگی کیف پولش را از جیب شلوارش می کشد بیرون.: خانوم محترم ، بیا بابا ،هر چی تو بگی،قربونت برم، ضد حال نزن دیگه .لای کیف پولش را باز کرده و اسکناس وچک پول تعارف می کند و همزمان چشمک می زند که سخت نگیرم.

یک آن هوس می کنم که بپرم و در ماشینش را باز کنم و بکشمش پایین و با قوت هر چه تمام ترپس کله اش را بگیرم و صورتش را توی  شیشه ی ماشینش خورد کنم اما چون با خشونت مخالفم منصرف می شوم.( دلیل اصلی اش اینه که زورم بهش نمی رسد) .دستهایم را می گذارم روی شیشه و تا سینه خم می شوم توی ماشین. .گل از گلش شکفته ، دور و برم را نگاه می کنم و فاصله ام را تا پارک می سنجم. توی خیابون هیچ کس نیست. لبخند پهنی می زنم و می پرسم: حالا چی چی داری؟ کیفش را بالا می آورد و نگاه هرزه اش از روی لبهایم تا سینه ها پایین می آید، کیف پول را توی هوا می قاپم و با تمام قدرتم پرت می کنم آن طرف بلوار و مثل فشنگ به سمت پارک می دوم.  پشت سرم صدای  کشیده شدن ترمز دستی و باز شدن در ماشین می آید و مردک  از ته جگرش فریاد می زند:

اووووووووووووووووووووووووووووووی، ج....ه !

و من همینطور که می دوم  با خودم فکر می کنم که چقدر جالب است که در ایران تا وقتی فکر می کنند ج....ه ای ، خانوم محترم صدایت می کنند و وقتی مشخص می شود این کاره نیستی تبدیل به یک ج....ه می شوی !

عصبانیناراحت

 

 

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

/ 3 نظر / 24 بازدید
همایون رقابی

گرچه از اوضاع بد اين كشور مطلع هستم اما با خواندن اين مطلب واقعا ناراحت شدم..... ما داريم به كجا ميرويم؟.... [ناراحت][متفکر][تعجب]

آیا نماز جمعه هم قانونی و غیر قانونی دارد؟! آیا انجام فرائض الهی نیازمند مجوز است؟ دکتر سید علی اصغر غروی ، که دارای درجه ی اجتهاد از پدرشان ، علامه حکیم آیت الله سید محمد جواد موسوی غروی می باشد ، در روز جمعه مورخ 9/7/89 به اتهام برگذاری نماز جمعه غیر قانونی ، توسط نیروهای امنیتی ، بازداشت شدند و در تاریخ 18/7/89 آزاد گردیدند. برای اطلاع از آراء و افکار ایشان ، و همچنین اخبار تکمیلی به نشانی زیر مراجعه نمایید: www.arbabehekmat.com

غریبه

عشق یعنی حساب بانکی ِ پـُر فقر را با نزول بلعیدن عشق یعنی سیبیل حاج آقا روی لبهات وقت بوسیدن . . .