تست روانشناسی.

تفسیر جواب های شما:
حال ببینید که این تصورات و مناظر نمایانگر چه بوده اند و سعی کنید پاسخ هایتان را تحلیل کنید.

 


خانه

خانه نمایانگر دیدگاه شما نسبت به خودتان است. اگر خانه تان قدیمی باشد، احتمالاً شما فردی هستید که از تغییر و دگرگونی خوشتان نمی آید و به چیزهای سنتی علاقمندید. اگر خانه تان بزرگ باشد، نشانگر اطمینان و اعتماد به نفستان است. اگر پر نور و روشن باشد، فردی خوشبین هستید و اگر تاریک و کم نور باشد فردی بدبین هستید. تعداد اتاقهای خانه نمایانگر تعداد افرادی است که دوست دارید در زندگی شما باشند.

 


لیوان

لیوان نمایانگر دیدگاه شما به عشق است. هر چه این لیوان زیباتر و گرانبهاتر باشد، همانقدر عشق در زندگی شما اهمیت بیشتری دارد و شما فرد رمانتیکی هستید. محتویات لیوان نشان می دهد که تجربیات شما تا به حال در عشق چگونه بوده است.

 


ساختمان

ساختمان نمایانگر دیدگاه شما نسبت به مذهب و خدا است. یک ساختمان محکم و استوار نمایانگر باوری قوی و استوار است. اما اگر ساختمان خرابه و متروک باشد، شما باوری ضعیف به مذهب دارید.

 

باغ

باغ نمایانگر دیدگاه شما نسبت به دنیای اطرافتان است، کشورتان و یا سراسر جهان. اگر درخت ها و گل های باغ شما رو به خشک شدن باشند، این به آن معناست که شما نگران دنیای اطراف یا آلودگی محیط زیست هستید.

 


دیوار

دیوار نمایانگر دیدگاه شما نسبت به مرگ است. اینکه آیا مرگ برای شما پایان همه چیز است و یا چیزی پسِ آن می بینید. آیا مستقیم به سمت در می روید یا قبل از رفتن اطراف را بررسی می کنید؟ یا شاید هم اصلاً وارد آن نمی شوید!؟

 

آب

آب نمایانگر دیدگاه شما نسبت به آینده تان است. اگر آب را به صورت دریایی پر موج می بینید، نسبت به آینده تان احساس خوبی دارید و مثبت فکر میکنید. اگر بخواهید که در آن آب شنا کنید، اعتماد به نفس دارید و در زندگی ریسک می کنید. اگر آب را به صورت حوضی راکد ببینید، احتمالاً از آینده ی خود و آینده ی جهان ترس دارید.

 

/ 33 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فروه

سلام. وبلاگ خوبی دارید این تستتون هم خیلی جالب بود

پیمان اخوان

جالب بود.جوابش رو به کی بدیم تشخیص بده چه شخصیتی داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زندگی با عشق آغاز می شود

صدا مي کنم ترا وقتي نگاهم در نگاهت مات مي ماند وقتي سکوتم ، عاشقانه ترين ها را در حصار بي صداييش براي تو مي خواند صدا مي کنم ترا وقتي صدايم زارتعاش عشق مي لرزد و جنون شقايق وحشي مرا سوي تو آرام آرام اين گونه عاشقانه مي کشاند صدايم را ... بشنو صدايم را. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] آپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم [قلب]

صبا ن

سلام jouliet عزیز...عزیزم امیدوارم از حرفم ناراحت نشده باشی بابت تکراری بودن..متاسفانهیه خوشبختانه من یه خورده رکم[چشمک] عزیزم منتظر اپت هستم و من و حتما خبر کن...من هم اپ کردن و منتظرت[گل]

محمودو آرش

سلام ما "" محمود و آرش"" این وبلاگ رو برای حمایت از متین دو حنجره پدر راک شرقی ایجاد کردیم برای حمایت از متین عزیز کافیه مارو لینک کنید و مارو خبر کنید تا لینکتون کنیم [گل]

حسن

شریعتی: آنها فقط از «فهمیدن» تو می‌ترسند. از «تن» تو- هر چقدر هم که قوی باشد- ترسی ندارند. از گاو که گنده‌تر نمی‌شوی، میدوشندت! از خر که قوی‌تر نمی‌شوی، بارت می‌کنند! از اسب که دونده‌تر نمی‌شوی، سوارت می‌شوند!، اما آنها فقط از «فهمیدن» تو می‌ترسند.

محمود و آرش

من شما رو لینک کردم من رو با نام متین دو حنجره پدر راک شرقی لینک کن مرسی

همایون

دوست عزیزم ژولیت باز هم سلام چقدر مطالب شما جالب است . من باید از این ببعد بیشتر به وبلاگ شما سر بزنم . تشکر فراوان همایون [گل][گل][گل]